KONST / Litografier / Färglitografi 8849210
nr 884 9210
Färglitografi
Reuterswärd, 70-tal, motivet: 37 x 35, 86/100
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:43:23
28/3 19:51:47
600 kr
31/3 13:57:22